Masaüstü Kütüphane Yazılımı

    Java Programlama Dili kullanılarak geliştirilmiş olan Masaüstü Kütüphane Takip Programımız kurumunuzun kütüphane kayıtlarını kaydetmenize, kaydettiğiniz verileri tablo halinde görüntülemenize ve kaydettiğiniz verilerin takibini yapmanıza yardımcı olur.

 

   

    Programımızın Kayıt bölümünde Kütüphanenizin üye bilgilerini, kitap bilgilerini, yazar bilgilerini,ödünç verme tarihi ve teslim tarihi bilgilerini kaydedebileceğiniz alanlar mevcuttur. Burada gerekli bilgileri doldurduktan sonra KAYDET butonuna basmanız halinde veriler veritabanına kaydedilecektir.

    Kütüphane bilgilerini doldurup veritabanına kaydettikten sonra GEÇ butonuna tıklayarak o an içinde veya daha önceden kaydetmiş olduğunuz tüm kayıtları tablo halinde görüntüleyebilirsiniz.

 

    Not: Tabloda görmüş olduğunuz kayıtlar örnek mahiyetinde gösterilmektedir. 

 


    

    Programımız, Kayıt sayfasına kaydetmiş olduğunuz ve Tablo sayfasında da görüntülemiş olduğunuz Kütüphanenizden kitap almış olan bir üyenin ödünç almış olduğu kitabı 3 gün ve daha az süre kala ( Programda 3 gün ve daha az süre kala uyarı verecek şekilde tasarlanmıştır. İstediğiniz takdirde değiştirilebilir.) otomatik olarak uyarı verecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede kütüphanenizden kitap almış olan üyelerin takibini yapabilirsiniz.

 

   

    Programımız veritabanı olarak bir excel dosyasını kullanmaktadır. Bu sayede tutmuş olduğunuz kayıtların dökümünü yazıcıdan kolaylıkla alabilirsiniz. Masaüstü Kütüphane Takip Programımızın bir sonraki versiyonunda Tablo sayfasına YAZDIR butonu eklenerek programın içinden direk olarak döküm alınması amaçlanmaktadır. Programımızı satın alan değerli müşterilerimize yenilenen haliyle yazılımımız ulaştırılacaktır.

 

Kütüphane Yazılımı Planımız

Masaüstü Kütüphane Yazılımı Planımız


Masaüstü Kütüphane Yazılımı

Sade, Hızlı, Kullanışlı Kütüphane Yazılımı

₺800.00

/Peşin


Satın Al

Kullanımı Kolay

Kitap Teslim Tarihinden Önce Takip İmkanı

Güçlü Yazılım Kalitesi

Ücretsiz Teknik Destek